Penzion Český ráj

česky deutsch english Espaňol slovensko

Penzion Český ráj, penzion v Českém ráji.Penzion Český ráj
 
Informace o slevách prostřednictvým BENEFIT karet.

Momentálně je program Benefit karet zrušen.

Děkujeme za pochopení.


BENEFIT Program je turistická karta, která slouží návštěvníkům v Českém ráji, Jizerských horách, Lužických horách, Krkonoších a Máchově kraji. Držitelé karty mají možnost využít celé řady slev. Nabídka karty zahrnuje také slevy na vstup do celé řady památek a kulturních zařízení, sportovišť, bazénů a na celou škálu dalších služeb.

Hlavním rysem karty BENEFIT Program je její přenositelnost - karta není na jméno a proto je možno ji používat v rámci rodiny nebo ji poskytnout k užití přátelům a známým. Karta funguje až pro čtyři osoby a rodina či skupinka známých tak na většině míst vystačí s jednou kartou.

Jednotlivé slevy najdete ZDE..... 

Pravidla slev BENEFIT karet

Použití karty BENEFIT Programu se řídí aktuálními podmínkami zveřejněnými na internetu, (Slevy se u jednotlivých akceptantů liší a mohou se v různých obdobích roku lišit!)

Slevy nelze sčítat a soudně vymáhat, za poskytnutí slevy zodpovídá inzerent.

Karta je přenosná bez omezení,Těšíme se na Vaší navštěvu.

Z našeho penzionu to máte kousek do výše jmenovaných krás v Českém ráji plus mnoho dalšího. Vhodné jsou jak pěší tůry tak cyklistické. Pokud chcete strávit neopakovatelnou dovolenou v Českém ráji tak zkuste náš penzion Český ráj. Těšíme se na Vaši návštěvu.


ZDE..... se Vám zobrazí mapa s umístěním penzionu Český ráj.